Największa oferta wyrobów tekstylnych przeznaczonych dla celów promocyjnych, jak również użytkowych, którą cechuje dobra jakość, duża różnorodność, jak również doskonały stosunek jakości do ceny.

     Nasi handlowcy zaproponują odpowiednie rozwiązanie. Jesteśmy dystrybutorem odzieży reklamowej takich marek jak: SG, SOLS, Harvest, B&C, Stedman, Panoply, Hanes, Jerzees, Fruit of The Loom, Printer, Result, Slazenger i wielu inyche. Produkty promocyjne i reklamowe z naszej kolekcji spełniają wymagania stylistyczno - jakościowe. Wykonujemy znakowanie w technologii sitodruk, flex, flock i haft.
 
     Zapraszamy do zapoznania się z ofertą do naszych działów: odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej oraz specjalistycznej, w których znajdą Państwo odzież reklamową najnowszych standardów znanych obecnie w przemyśle tekstylnym.
Zapraszamy do współpracy, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania mailowo, telefonicznie lub podczas wizyty.

Oferta produktów zawarta w serwisie podzielona jest na działy, gdzie znajdą Państwo:
tel. (74) 872 25 52
tel. (74) 872 25 52
       Fresh to doświadczony partner w dziedzinie druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego, projektowaniu i realizacji reklam oraz wykonawstwie systemów komunikacji wizualnej.

       Nowoczesny park maszynowy, krótki i szybki termin realizacji, zgrany i fachowy personel, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, sprawia, że osoba lub firma składająca u nas zamówienie jest zadowolona z ceny, jakości i czasu realizacji.

      Z naszą wiedzą, doświadczeniem, doskonałym parkiem maszynowym jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
ważne informacje
ważne informacje
The Collection 2011
o nas
ekrany LED
powierzchnie
reklamowe
odzież
reklamowa
gadżety
drukarnia
kontakt
o nas | odzież reklamowa | gadżety | powierzchnie reklamowe | ekrany LED | drukarnia | kontakt gadżety - koszulki reklamowe - koszulki z nadrukiem - odzież reklamowa - tablice reklamowe kłodzko

Odzież reklamowa
Koszulki polo
Koszulki reklamowe
Koszule
Polary
Kurtki i kamizelki
Bluzy
Odzież sportowa
Odzież specjalistyczna
Odzież z bawełny organicznej
Czapki i akcesoria
Ręczniki i szlafroki