tel. (74) 872 25 52
ważne informacje
o nas
ekrany LED
powierzchnie
reklamowe
odzież
reklamowa
gadżety
drukarnia
kontakt
Wychodząc naprzeciw Naszym klientom  oferujemy Państwu wynajem mobilnego ekranu LED w zadziwiająco niskiej cenie! Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta. Staramy się dostosować nasze usługi do potrzeb w taki sposób abyśmy wspólnie mogli odnieść sukces.
Zapraszamy do współpracy!
o nas | odzież reklamowa | gadżety | powierzchnie reklamowe | ekrany LED | drukarnia | kontakt
gadżety - koszulki reklamowe - koszulki z nadrukiem - odzież reklamowa - tablice reklamowe kłodzko

Mobilny ekran LED - tu i teraz!!!!


     Jeżeli poszukujesz mobilnego ekranu LED , to dobrze trafiłeś! Jak wiadomo mobilny ekran wyświetli dowolną reklamę w dowolnym miejscu. Oferujemy Państwu mobilny telebim o powierzchni 36m2. Reklama na telebimie to w XXI wieku najwyższy i najbardziej  skuteczny sposób przekazu informacji. Jest przeznaczony do wyświetlania obrazów w pełnej gamie kolorystycznej oraz w każdych warunkach pogodowych; deszcz, śnieg, duże nasłonecznienie. Mobilny telebim „pojedzie” na każdą organizowaną przez Państwa imprezę, jest niemal niezbędnym urządzeniem podczas koncertów, meczów czy imprez plenerowych gdzie trzeba dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

     Reklama na telebimie skutkuje w większości przypadków zdecydowaną poprawą rozpoznawania marki, a także bardzo często ma realne odzwierciedlenie we wzroście dynamiki sprzedaży. Do tradycyjnych drukowanych treści prezentowanych na billboardach ludzie już się przyzwyczaili i nie zwracają na nie aż tak wielkiej uwagi. W związku z tym ich skuteczność zdecydowanie zmalała.

     Atutem mobilnego ekranu LED jest to, iż może być wykorzystywany z takim samym efektem przy krótkich kampaniach reklamowych w dogodnym  miejscu, które zostanie wskazane przez klienta. Modułowa konstrukcja ekranu pozwala na ułożenie go w dowolnej konfiguracji, np. kolumny, bandy sportowe, ekran na ścianie. Mobilny ekran LED ma możliwość podłączenia dowolnego źródła sygnału. Jest możliwość emisji z wcześniej przygotowanych materiałów, bezpośrednia emisja z kamery, lub większej ilości kamer HD, przekaz satelitarny, emisja spotów. Kamery mogą być ustawione zarówno w plenerze, na obiektach otwartych jak i zamkniętych. Największą zaletą mobilnego telebimu jest to, że czas przygotowania go do pracy jest bardzo krótki. Nasz mobilny ekran LED wraz z kompletnym wyposażeniem zamontowany jest na przyczepie, która jest jednocześnie konstrukcją ekranu. Cała procedura startowa ogranicza się jedynie do zaparkowania przyczepy, ustawienia odpowiedniej wysokości ekranu oraz podłączenia lub wgrania źródła obrazu. Wszystko to oczywiście wykonujemy sami.