tel. (74) 872 25 52

     Zastosowanie materiałów najwyższej jakości w reklamie jako drukarnia wielkoformatowa, pozwala na stworzenie niepowtarzalnej identyfikacji wizualnej firmy. Nasza specjalizacja to: druk cyfrowy, druk offsetowy,  druk solwentowy oraz druk wielkoformatowy - na różnego rodzaju podłożach.

     Wydruki wielkoformatowe to obecnie jedna z najchętniej wykorzystywanych form reklam wizualnych, daje szerokie możliwości prezentacji przedmiotu reklamy.

     Wydruki wielkoformatowe odgrywają przodująca rolę, dzięki nim przekaz do odbiorcy jest efektowniejszy i czytelniejszy. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, która obejmuje fachowe doradztwo oraz pomoc logistyczną w przygotowaniu i realizacji projektu, a w szczególności:

- wykonanie projektu,
- dobór odpowiednich mediów,
- wybór lokalizacji,
- wydruk najlepszą i optymalną metodą cyfrową, czyli
- druk cyfrowy
- wykończenie: sztancowanie, zgrzewanie, laminowanie, frezowanie,
  wzmacnianie brzegów,  oczkowanie, lakierowanie itp.
- druk solwentowy
- druk wielkoformatowy

     Podsumowując, naszą specjalnością są przede wszystkim produkty reklamowe drukowane na różnych podłożach. Zapewniamy też szczegółowy monitoring na każdym z etapów produkcji oraz montaż i demontaż ekspozycji. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji w każdej chwili, służąc swoją kreatywnością i doświadczeniem.


ważne informacje
o nas
ekrany LED
powierzchnie
reklamowe
odzież
reklamowa
gadżety
drukarnia
kontakt
o nas | odzież reklamowa | gadżety | powierzchnie reklamowe | ekrany LED | drukarnia | kontakt gadżety - koszulki reklamowe - koszulki z nadrukiem - odzież reklamowa - tablice reklamowe kłodzko

Drukarnia
       Fresh to doświadczony partner w dziedzinie druku wielkoformatowego, offsetowego, cyfrowego, projektowaniu i realizacji reklam oraz wykonawstwie systemów komunikacji wizualnej.

       Nowoczesny park maszynowy, krótki i szybki termin realizacji, zgrany i fachowy personel, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, sprawia, że osoba lub firma składająca u nas zamówienie jest zadowolona z ceny, jakości i czasu realizacji.

      Z naszą wiedzą, doświadczeniem, doskonałym parkiem maszynowym jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
DRUK OFFSETOWY
DRUK CYFROWY
DRUK WIELKOFORMATOWY